STOL i svärtad metall och teddy, 1950-tal.

310187. STOL i svärtad metall och teddy, 1950-tal.

Teddykädsel och lös dyna
Sadelgjord i läder
Dyna med undersidig snörning
Rygghöjd 74 cm
Sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage
Fläckar vid ett armlän
Ställvis bortfall av teddy.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teddykädsel och lös dyna
Sadelgjord i läder
Dyna med undersidig snörning
Rygghöjd 74 cm
Sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage
Fläckar vid ett armlän
Ställvis bortfall av teddy.

Antal besök: 1 718