BORDSLAMPA samt PRAKTVAS, flintgods/porslin, 18/1900-tal.

310174. BORDSLAMPA samt PRAKTVAS, flintgods/porslin, 18/1900-tal.

Praktvas med sevres-märke, höjd ca 67 cm.
Bordslampa, totalhöjd (inklusive skärm) ca 71 cm.

Bruksslitage, ej genomgångna, lampa ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 436