ERIK MALMQVIST. Olja på duk, "Norra Skåne", signerad E Malmqvist, daterad 48.

310172. ERIK MALMQVIST. Olja på duk, "Norra Skåne", signerad E Malmqvist, daterad 48.

31 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 40 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 563