KISTA PÅ BEN, 17/1800-tal.

31017. KISTA PÅ BEN, 17/1800-tal.

Ådringsmålat med blomsterekor på locket, järnbeslag, svarvad ben. Längd 61, bredd 45, höjd 72 cm.

Slitage, underredet senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, underredet senare.

Antal besök: 2 406