YTTERFODER, 13 st, keramik, Arne Design, 2000-tal.

310148. YTTERFODER, 13 st, keramik, Arne Design, 2000-tal.

11 ytterfoder, diameter 28,5, höjd ca 13 cm.
2 ytterfoder, diameter 16, höjd 12,5 cm.

Bruksslitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 153