FAT samt VAS, glas, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda.

310140. FAT samt VAS, glas, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda.

Fat med dekor av tulpan, diameter 33 cm.
Vas, diameter 15, höjd 15,5 cm.

Fat med omfattande repor. Vas obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 859