FÅTÖLJ OCH FOTPALL, broderad sits och rygg, 1800-1900-tal.

310125. FÅTÖLJ OCH FOTPALL, broderad sits och rygg, 1800-1900-tal.

Fåtölj ,rygghöjd 123 cm bredd 72 cm
Pall, höjd 14 cm längd 32 cm bredd 21 cm.

Bruksslitage
Armstöden något lösa
Dekorband på pall löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Armstöden något lösa
Dekorband på pall löst.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 279