EMMAFÅTÖLJ OCH KARMSTOL, 2 stycken, 1900-tal.

310118. EMMAFÅTÖLJ OCH KARMSTOL, 2 stycken, 1900-tal.

Karmstol, nyrokokostil, 1900-talets mitt, rygghöjd 90 cm
Emmafåtölj, tidigt 1900-tal, rygghöjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 059