Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
CARL-RICKARD CARLENSTIERNA. Färglitografier, 2 st, vikingamotiv, signerade och daterade 2005 samt numrerade 15/129 och 22/129.
310049. CARL-RICKARD CARLENSTIERNA. Färglitografier, 2 st, vikingamotiv, signerade och daterade 2005 samt numrerade 15/129 och 22/129.
14 x 49,5 cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
14 x 49,5 cm.
Oramad.
Garpenhus Auktioner
2 018