SKÅLAR; VASER, keramik, 4 st, Tilgmans.

310031. SKÅLAR; VASER, keramik, 4 st, Tilgmans.

lockskål, höjd 10 cm, diameter 11,5 cm
vas, höjd 11 cm, 14 x 9 cm
krus, höjd 15 cm, diameter 12,5 cm
vas, höjd 22,5 cm, diameter 10 cm.

små nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

vas, höjd 11 cm, 14 x 9 cm

små nagg, bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 024