VAS samt SKÅL, glas, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors.

309994. VAS samt SKÅL, glas, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors.

Skål, diameter 15, höjd 11 cm. Ej signerad.
Vas, diameter 11, höjd ca 29 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 232