GUNNAR STENBERG. Stockholms inlopp, olja på masonite, signerad G Stenberg.

309954. GUNNAR STENBERG. Stockholms inlopp, olja på masonite, signerad G Stenberg.

46 x 38 cm.
Rikard Lindström Cop G Stenberg.

Gulnad, fläckar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 38 cm.

Antal besök: 2 303