PULKA, 2 st "flygande tefat", plåt, 1900-talets första hälft.

309884. PULKA, 2 st "flygande tefat", plåt, 1900-talets första hälft.

Diameter 40 cm.

Kraftigt Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 40 cm.

Kraftigt Slitage, rost.

Antal besök: 5 888