HÖRNVITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal.

309882. HÖRNVITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Blandade träslag. Intarsiadekor. Dörr delvis i glas.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 821