LITOGRAFIER, 3 st, Marie Palmgren samt Hardy Strid, 50/125, 1995.

309853. LITOGRAFIER, 3 st, Marie Palmgren samt Hardy Strid, 50/125, 1995.

Mått Palmgren 44 x 44,5 cm.
2 st signerade 51.79 107/200 respektive 57.78 107/200 av Hardy Strid mått 49 x 33 cm.

Fläckar, ej examinerade ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått Palmgren 44 x 44,5 cm.

Antal besök: 3 293