309831. LJUSSTAKAR, 10 st, mässing, samt 1 st Erik Höglund Boda.
Ljusstake Erik Höglund Boda höjd 13 cm.
1 par W.M.F N28 höjd 16 cm.
1 par Ljuders Sweden.
1 sju-armad höjd 31 cm, samt 5 st okänt ursprung.
Höglund-ljusstaken har fläckar på insidan, i övrigt bruksslitage och smärre bucklor.