BROSCH/HÄNGE 18k guld, NÅL/BROSCH 18k guld samt RING 14k guld samt silver.

30978. BROSCH/HÄNGE 18k guld, NÅL/BROSCH 18k guld samt RING 14k guld samt silver.

Brosch/Hänge, 18k guld, stmpl CBH Köping 1958, tot höjd ca 5 cm. Vikt 3,1 gram.
Nål/Brosch, 18k guld, otydliga stämplar, tot höjd ca 3,5 cm. Vikt 0,9 gram.
Ring med möjligen slipad bärnsten, 14k guld samt silver, otydliga stämplar.

Slitage.
Nål/Brosch omgjord. Ring avklippt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 597