OLIVER HERDIES. Komposition, pastell, signerad samt daterad 1963.

309786. OLIVER HERDIES. Komposition, pastell, signerad samt daterad 1963.

Ca 99 x 69 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 99 x 69 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 178