BOKHYLLA, teak, 2-delad, 1900-talets andra hälft.

309771. BOKHYLLA, teak, 2-delad, 1900-talets andra hälft.

Underskåp med skjutdörrar.
Höjd ca 150 cm, bredd 79,5 cm, djup 39 cm.

Repor och slitage. Extra, ej kompletta, hyllor medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Underskåp med skjutdörrar.

Antal besök: 974