LEIF KANDER. "Drömträdet" handkolorerad färgserigrafi, signerad Kander samt numrerad numrerad 23/50.

309757. LEIF KANDER. "Drömträdet" handkolorerad färgserigrafi, signerad Kander samt numrerad numrerad 23/50.

75 x 90 cm.

Oramad.

Leif Kander (1939–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 90 cm.

Oramad.

Leif Kander (1939–2011)

Antal besök: 1 006