BENNO ARZT. Akryl på duk, "Into the Blue", signerad, daterad -12.

309744. BENNO ARZT. Akryl på duk, "Into the Blue", signerad, daterad -12.

100 x 120 cm.

Ej inramad.

Benno Arzt (Född 1941)

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 120 cm.

Ej inramad.

Benno Arzt (Född 1941)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 958