SVEN OLOV EHREN. Parti grafik, färglitografier, 4 st, signerade och daterade -84, 85, -86 samt -89.

309721. SVEN OLOV EHREN. Parti grafik, färglitografier, 4 st, signerade och daterade -84, 85, -86 samt -89.

Motiv med vildmark och växtlighet
73 x 55 cm, signerad och daterad -84 samt numrerad 312/360
76 x 63 cm, signerad och daterad -85 samt numrerad 163/360
67 x 55 cm, signerad och daterad -86 samt numrerad 116/360
75 x 55 cm, signerad och daterad -89 samt numrerad 185/250.

Oramade
Delvis gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramade
Delvis gulnade.

Antal besök: 673