MATS ARONSSON. Motiv från kvarteret Strykjärnet, Växjö. Akvarell, signerad och daterad 78.

309720. MATS ARONSSON. Motiv från kvarteret Strykjärnet, Växjö. Akvarell, signerad och daterad 78.

Motivets mått 24 x 34 cm.

Mats Aronsson (Född 1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets mått 24 x 34 cm.

Mats Aronsson (Född 1958)

Antal besök: 4 997