VÄGGKLOCKA,18/1900-tal.

309715. VÄGGKLOCKA,18/1900-tal.

Waterbury clock company New York.
Nyckel samt pendel medföljer.
Höjd 60cm.
Bredd 40.

Ålders samt bruksslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel samt pendel medföljer.
Höjd 60cm.
Bredd 40.

Antal besök: 729