WILLIE WEBERG. Modell. Olja på duk. Signerad Willie W-G.

30965. WILLIE WEBERG. Modell. Olja på duk. Signerad Willie W-G.

90 x 65 cm.

Mindre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 65 cm.

Mindre krackeleringar.

Antal besök: 2 725