PALLAR, broderad dyna, 2 stycken, 1900-talets första hälft.

309628. PALLAR, broderad dyna, 2 stycken, 1900-talets första hälft.

Beige botten, höjd 22 cm, längd 33 cm, bredd 23 cm
Röd botten, höjd 14 cm, längd 35 cm, bredd 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 838