DOCKHUS MED MÖBLER OCH INREDNING, Lundby.

309585. DOCKHUS MED MÖBLER OCH INREDNING, Lundby.

Längd 86 cm. Höjd 38 cm. Djup 28 cm.

Fuktfäckar, småskador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 892