Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
ALEX TIMCHENKO. Olja på duk, Läsande kvinna med barn, signerad Timchenko.
309450. ALEX TIMCHENKO. Olja på duk, Läsande kvinna med barn, signerad Timchenko.
73 x 54 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
73 x 54 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
2 568