HÖRNSKÅP, olika träslag, vitrinovandel, 1800-talets fjärde kvartal.

309432. HÖRNSKÅP, olika träslag, vitrinovandel, 1800-talets fjärde kvartal.

Höjd 188 cm
Bredd 77 cm
Djup 49 cm.

Bruksslitage
Glipa mellan dörrar i underskåp
Mindre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 188 cm
Bredd 77 cm
Djup 49 cm.

Bruksslitage
Mindre sprickor.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 571