BLOMBORD samt TIDNINGSSTÄLL, bambu, 1900-tal.

309412. BLOMBORD samt TIDNINGSSTÄLL, bambu, 1900-tal.

Blombord med rund glasskiva, höjd 48,5, diameter 20 cm.
Tidningsställ med handtag samt glasskiva, längd 47, bredd 31, höjd 54,5, totalhöjd 62,5 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre skador.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 612