SILVER, 1800/1900-tal.

SILVER, 1800/1900-tal.
309410. SILVER, 1800/1900-tal.

Bland annat saltkar, bägare och skedar.
Högsta höjd ca 12 cm.
Total vikt ca 695 gram.

Slitage, skador, gravyrer. Enstaka lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 12 cm.
Total vikt ca 695 gram.

Antal besök: 900