MATRUMSMÖBEL, antikvit, 9 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

309403. MATRUMSMÖBEL, antikvit, 9 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Matbord, höjd 73 cm, diameter 104 cm
6 stolar, rygghöjd 85 cm
Sidebord, höjd 80 cm, längd 190 cm, djup 45 cm
Hörnskåp med vitrinovandel, höjd 175 cm, bredd 84 cm, djup 50 cm
2 iläggsskivor, bredd 30 cm.

Bruksslitage
Repor, märken och fläckar
Egen eldragning i hörnskåp.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 stolar, rygghöjd 85 cm
2 iläggsskivor, bredd 30 cm.

Bruksslitage
Repor, märken och fläckar
Egen eldragning i hörnskåp.

Nyckel/nycklar finns.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 113