CONNY BURMAN. 3 st. Stockholmsmotiv, akvareller, signerade. 1800/1900-tal.

309343. CONNY BURMAN. 3 st. Stockholmsmotiv, akvareller, signerade. 1800/1900-tal.

"Iversons gränd Träsktorget" 1905, mått innaför passepartout ca 25 x 18,5 cm.
"Westmannagatan" 1896, mått innaför passepartout ca 26,5 x 18 cm.
"Sthm Karolinska Inst.", mått innaför passepartout ca 28,5 x 19 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 1 380