GUTAV BÖRTNER. Fiskare i hamn, olja på pannå, signerad G Börtner.

309340. GUTAV BÖRTNER. Fiskare i hamn, olja på pannå, signerad G Börtner.

50 x 40 cm
Gustaf Per Arvor Börtner Zandt 1905 - 1985
Byter efternamn och signatur från Zandt till Börtner under 1940-talet.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 40 cm

Antal besök: 2 988