MATTA, röllakan, signerad HP, 200 x 128 cm.

309326. MATTA, röllakan, signerad HP, 200 x 128 cm.

Geometriskt mönster.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometriskt mönster.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 770