RESVÄSKA, skinn, samt TENNISRACKET, 2 st, 1900-tal.

309306. RESVÄSKA, skinn, samt TENNISRACKET, 2 st, 1900-tal.

Resväska i skinn med monogram. Längd 46 cm.
2 tennisracket, märkta Court respektive Boy, med skyddsfodral.

Resväska med slitage, fläckar. Tennisracket och fodral med skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 092