HÖRNSKÅP, mahogny, empire.

HÖRNSKÅP, mahogny, empire.
309303. HÖRNSKÅP, mahogny, empire.

Längd 90, bred 60, höjd 147 cm.

Fanerskador, toppskivan slagen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 361