309301. DRAGSPEL, "Electravox N", Hohner, 1960-tal.
Dragspel Electravox N, orgeldragspel med knappar utan bälg
Kablage samt väska medföljer
Väskans mått, längd 54, bredd 28, höjd 45 cm.
Bruksslitage, repor, väskan med skador, transformator medföljer ej.