STRUTVAS, glas/nickel, tidigt 1900-tal.

309264. STRUTVAS, glas/nickel, tidigt 1900-tal.

Höjd 34 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 867