DOCKSERVIS, 11 delar, flintgods, "Snövit", Rörstrand, 1900-talets mitt.

309251. DOCKSERVIS, 11 delar, flintgods, "Snövit", Rörstrand, 1900-talets mitt.

Med dekorer från Walt Disneys film "Snövit".
Kaffekanna
Gräddkanna
Sockerskål
2 Kaffekoppar
6 Kaffefat
Höjder mellan: 1,5 - 11 cm.

Bruksslitage, två delar med mindre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekanna
Gräddkanna
Sockerskål
2 Kaffekoppar
6 Kaffefat
Höjder mellan: 1,5 - 11 cm.

Antal besök: 1 525