SABEL, A E Svalling, Rosenfors, 18/1900-tal.

309246. SABEL, A E Svalling, Rosenfors, 18/1900-tal.

Längd inklusive balja 78 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd inklusive balja 78 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 2 607