KISTA, furu, 18/1900-tal.

KISTA, furu, 18/1900-tal.
309238. KISTA, furu, 18/1900-tal.

Med metallbeslag samt handtag på lock. Bemålad med monogram: "S.P. Å.L.,1888". Invändigt med två fack.
Längd: 46, Bredd: 25, Höjd: 29,5 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- och bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 671