VAS, glas, signerad, Kaj Blomqvist, 1970-tal.

309226. VAS, glas, signerad, Kaj Blomqvist, 1970-tal.

Höjd ca. 15 cm.

Bruksslitage. Obetydligt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 15 cm.

Antal besök: 4 235