BOKSTÖD, ett par samt SKULPTUR, metall.

309222. BOKSTÖD, ett par samt SKULPTUR, metall.

Höjd ca. 14-20 cm.

Slitage, skador på bokstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 14-20 cm.

Slitage, skador på bokstöd.

Antal besök: 1 142