SUSANNE NESSIM. Färglitografi, signerad och numrerad 164/295.

309218. SUSANNE NESSIM. Färglitografi, signerad och numrerad 164/295.

Fåglar i träd.
Ca. 32x24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåglar i träd.
Ca. 32x24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 711