MATSERVIS, Gröna Anna, Rörstrand, 60 delar.

30920. MATSERVIS, Gröna Anna, Rörstrand, 60 delar.

Mattallrikar 9 st
Kaffekoppar 9 st
Tefat 7 st
Socker, grädde
Mellantallrik 8 st
Äggkoppar 6 st
Assietter 14 st
Djupa tallrikar 3 st
Uppläggningsfat 3 st
Karott med lock 1 st
Mjölkkanna 1 st.

Slitage, 5 st med mindre nagg på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mattallrikar 9 st
Kaffekoppar 9 st
Tefat 7 st
Socker, grädde
Mellantallrik 8 st
Äggkoppar 6 st
Assietter 14 st
Djupa tallrikar 3 st
Uppläggningsfat 3 st
Karott med lock 1 st
Mjölkkanna 1 st.

Antal besök: 3 131