JOHAN KAHL ,1831-1905. Ruin Visby Akvarell.

30915. JOHAN KAHL ,1831-1905. Ruin Visby Akvarell.

Motiv med man stående vid namngiven ruin i Visby.Sign.Kahl 1890. 34,5 X24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 586