ACKE ÅSLUND. "Ångtrösken går", blyerts, signerad samt daterad a.å. 1911.

309109. ACKE ÅSLUND. "Ångtrösken går", blyerts, signerad samt daterad a.å. 1911.

22 x 38 cm
Acke Åslund 1881-1958.

Bruksskick
Ett hörn med fuktfläck.

Acke Åslund (1881–1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 38 cm
Acke Åslund 1881-1958.

Bruksskick
Ett hörn med fuktfläck.

Acke Åslund (1881–1958)

Antal besök: 1 939