VYKORT, ca 780 st, mestadels topografi, bland annat Norge, Stockholm samt FOTOGRAFIER, 2 album, 1900-tal.

308985. VYKORT, ca 780 st, mestadels topografi, bland annat Norge, Stockholm samt FOTOGRAFIER, 2 album, 1900-tal.

Korten insatta i tre pärmar samt lösa kort.
2 album med foton.

Ej genomgånget. Fotoalbum med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 album med foton.

Antal besök: 897