DIVERSE, 1800-1900-tal, bl.a. Rosenthal.

308942. DIVERSE, 1800-1900-tal, bl.a. Rosenthal.

Lampa, flaskor, lockaskar, tallrikar m.m.

Slitage, skador, nagg, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 889